Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

Risk Management

 • Ulica: Nowowiejska 47b
 • Miasto: Wrocław
 • Państwo: Poland
 • Kod Pocztowy: 50-214
 • Specjalizacja: prawo ubezpieczeń społecznych, prawo ubezpieczeń zdrowotnych, prawo ubezpieczeniowe
 • E-Mail: odszkodowania wrocław
 • Telefon: 690-09-65-57
 • Województwo: dolnośląskie
Risk Management

Opis

Jesteśmy firmą, która wspiera osoby poszkodowane w wypadkach oraz ich bliskich w uzyskaniu odszkodowań za szkody osobowe z ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej sprawcy wypadku.
Obszar działania w którym się specjalizujemy to odszkodowania po śmierci bliskiej osoby, odszkodowań za wypadki w gospodarstwach rolnych w zakresie OC rolnika, wypadków w pracy, odszkodowań za uszkodzony pojazd lub utraconych korzyści materialnych, wypadków wynikających z czynów niedozwolonych, wypadków na ulicy, chodniku czy nawet w sklepie i wielu innych.
Posiadamy własną kancelarię adwokacką, która zapewnia poszkodowanym całościową obsługę prawną oraz reprezentuje ich w sądach na każdym etapie postępowania. Nasze wynagrodzenie jest uzależnione od pozyskania wysokiego odszkodowania dla naszego Klienta – nie pobieramy żadnych opłat z góry.

Ponadto nawiążemy współpracę z agentami ds ubezpieczeń, lekarzami, szpitalnymi zespołami opieki medycznej, rehabilitantami.

Oferujemy najwyższe na rynku wynagrodzenie prowizyjne.Oferujemy możliwość stałej współpracy oraz awansu w strukturze firmy (wysokość wynagrodzenia zależy od przyrostu spraw złożonych przez agenta lub przez agentów podległych). Prowizje nawet do 55% wynagrodzenia firmy.
Praca stała lub dodatkowa w branży odszkodowań tylko z Risk Menagment Firma poszukuje osób na stanowiska: Przedstawiciel-Agent/Specjalista ds. odszkodowań. Oferujemy: Bardzo Wysokie Wynagrodzenie prowizyjne bez jakichkolwiek limitów sprzedażowych i rejonizacji pracy.

POMÓŻ NAM POMAGAĆ!

Zadzwoń teraz 690-09-65-57 lub napisz za pomocą formularza kontaktowego!!

ID Ogłoszenia: 338512fc448ecce4

4 komentarze : “Risk Management”

 1. Martyna Zielińska Wrocław na 1 marca 2013 @ 13:17

  W ciągu tygodnia załatwili korzystną ugodę z zakładem ubezpieczeń, wcześniej inna kancelaria męczyła się ze sprawą ponad miesiąc i mieliśmy iść do sądu – gotówkę mam już na koncie – 10% prowizji. Dobra firma polecam

 2. Bardzo profesjonalna obsługa. Indywidualne podejście do klienta. Czułam się bardzo dobrze poinformowana co do przebiegu mojej sprawy. Widać, iż ludzie w kancelarii znają się na rzeczy. Na tyle mi pomogli, że postanowiłam się odwdzięczyć opiniując ich w internecie.

 3. Szymon Maj na 25 kwietnia 2013 @ 23:39

  Polecam Risk Management – sprawdzeniu fachowcy i uczciwa firma

 4. Zlecenie wykonane dobrze, sprawa znalazła swój finał w sądzie gdzie została wygrana. Polecam

Dodaj Opinie!

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.

Informacje o autorze ogłoszenia.

 • Dodane przez: dobryprawnik
 • Użytkownik od: 11 grudnia 2012

Inne ogłoszenia użytkownika: dobryprawnik

Najnowsze pozycje wystawione przez dobryprawnik »