Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

6 komentarzy : “Kancelaria PRAWNA WROCŁAW – CERITAS”

 1. Robert Banasik na 12 lutego 2013 @ 15:45

  Polecam tych prawników. W końcu dobra i sprawdzona firma we Wrocławiu – moja sprawa została poprowadzona bardzo profesjonalnie, na każdym kroku mogłem liczyć na wsparcie merytoryczne – pisma oddają wysoką wiedzę oraz kwalifikacje prawników prowadzących sprawę. Dzięki sporządzonej przez Ceritas opinii prawnej jedna z moich spraw znalazła już pozytywny finał. Polecam gdyż usługi są na bardzo wysokim poziomie a ceny przystępne.

 2. Krzysztof na 13 lutego 2013 @ 13:05

  Polecam. Firma napisała dla mnie apelacje – koszt niemal o połowę taniej niż w kancelarii adwokackiej, pismo bardzo rzeczowe, długie ale co najważniejsze skuteczne bo moja apelacja została uznana za zasadną.

 3. Szybko i profesjonalnie napisana umowa – adwokat proponował rozwiązanie sprawy za 2000 zł, tutaj zrobili to samo za 800zł – warto skorzystać

 4. Miałem niezapłacone faktury i korzystałem z pomocy różnych firm windykacyjnych i chociaż brały ode mnie duży procent to ich skuteczność była żadna. Kolega polecił mi tą kancelarię, bylem zaszokowany ich ofertą zaproponowali mi prowadzenie sprawy bez jakichkolwiek zaliczek, czy to na koszty sądowe czy też adwokackie, kompletny szok! Założyli wszystko za mnie ! Zrobili taki numer,ze to dłużnik musiał jeździć na sprawy do nich a nie my do jego sądu !Gorąco i serdecznie polecam tą kancelarię.

 5. Beata Piwnik na 18 kwietnia 2013 @ 14:03

  Profesjonalnie poprowadzona sprawa rozwodowa + alimenty oraz podział majątku. Adwokaci z firmy Ceritas dokonali z adwokatami mojego męża ustaleń jeszcze przed sprawą i rozwód przebiegł szybko – mogę powiedzieć śmiało, że to z ich inicjatywy sprawa przebiegła tak sprawnie gdyż ja z mężem nie mogłam się do większości kwestii porozumieć. Ceny za prowadzenie sprawy moim zdaniem dobre a wręcz można powiedzieć atrakcyjne

 6. Marek Błaszczyk na 21 kwietnia 2013 @ 11:32

  Obsługa profesjonalna, dobrze poradzili sobie także w sądzie. Jestem zadowolony Pozdrawiam Marek Błaszczyk

Dodaj Opinie!

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.

Informacje o autorze ogłoszenia.

 • Dodane przez: dobryprawnik
 • Użytkownik od: 11 grudnia 2012

Inne ogłoszenia użytkownika: dobryprawnik

Najnowsze pozycje wystawione przez dobryprawnik »