Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

Kancelaria Radcy Prawnego Mariusz Turkiewicz

  • Strona www: www.kancelaria-turkiewicz.pl
  • Ulica: Krzywoustego 11
  • Miasto: Wrocław
  • Państwo: Poland
  • Kod Pocztowy: 51-165
  • Specjalizacja: bezpieczeństwo i higiena pracy, dzierżawa i najem, prawo gospodarcze i handlowe, prawo i postępowanie administracyjne, księgi wieczyste, najem i dzierżawa, nieruchomości, ochrona dóbr osobistych, postępowanie cywilne postępowanie karne, prawo budowlane, prawo cywilne i postępowanie cywilne, prawo gospodarcze i handlowe, prawo gospodarcze publiczne prawo i postępowanie administracyjne, prawo ochrony konkurencji i konsumentów, prawo pracy, prawo rzeczowe, prawo spółek, spory sądowe
  • E-Mail: mariusz@kancelaria-turkiewicz.pl
  • Telefon: 691597864
  • Województwo: dolnośląskie
Kancelaria Radcy Prawnego Mariusz Turkiewicz
folder-A

Opis

Działalność Kancelarii opiera się na świadczeniu kompleksowych usług prawnych zarówno podmiotom gospodarczym jak i osobom fizycznym. Specjalizujemy się w profesjonalnym doradztwie prawnym jak również prowadzeniu postępowań sądowych i administracyjnych.

W naszych działaniach kierujemy się profesjonalizmem oraz indywidualnym podejściem do każdej sprawy. Wszelkie nasze działania opieramy nie tylko na obecnie obowiązujących przepisach, ale także na poglądach doktryny i dorobku orzecznictwa. Naszym celem jest wieloaspektowe podejście do sprawy i przedstawienie wszelkich możliwych rozwiązań z jednoczesnym zwróceniem uwagi na potencjalne ryzyka.

To co nas wyróżnia z pośród innych Kancelarii, to mobilność i dyspozycyjność. Proponujemy bowiem możliwość obsługi klienta zarówno w oparciu o kontakt mailowy i telefoniczny jak również formie osobistych spotkań w siedzibie Klienta. Wiemy bowiem jak cenny jest czas Klienta, dlatego też staramy dostosować model obsługi do indywidualnych jego potrzeb.
Bez względu jednak na model współpracy Klient jest na bieżąco informowany o stanie prowadzonych spraw.

Wychodząc także naprzeciw Klientom indywidualnym i przecząc jednocześnie poglądowi
o wysokich cenach usług prawniczych oferujemy także możliwość skorzystania z tzw. „Porady za 50 zł”. W ramach tej usługi kontaktując się z Kancelarią, za pomocą arkusza zgłoszeniowego, Klient będzie mógł liczyć na uzyskania porady, stanowiska prawnego lub sporządzenie pisma już od 50 zł.

ID Ogłoszenia: 57752594d956d9fc

Brak Tagów

2061 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

  

Dodaj Opinie!

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.

Informacje o autorze ogłoszenia.

Inne ogłoszenia użytkownika: kancelaria-turkiewicz

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego użytkownika.
Najnowsze pozycje wystawione przez kancelaria-turkiewicz »