Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

5 komentarzy : “Kancelaria Prawna Novus”

 1. Monika Fiołek na 22 kwietnia 2011 @ 21:31

  Warto – dostałam odszkodowanie 3000zł , po założeniu sprawy przez Kancelarie Novus udało się odzyskać prawnie 22000zł. Polecam

 2. Małgorzata R. na 26 kwietnia 2012 @ 18:05

  Wyrazy uznania dziś dzięki adwokatom z Kancelarii Novus – zlecona sprawa dotyczyła błędu lekarskiego podczas zabiegu operacji plastycznej – sprawa trwała prawie 2 lata ale uzyskaliśmy odszkodowanie i zadośćuczynienie. Dziękuję i będę wszędzie polecała tą firmę.

 3. Sprawa rozwodowa z orzekaniem o winie była prowadzona przez tą kancelarie – bardzo sprawnie, zakończona sukcesem. Polecę bo naprawdę dobra robota za rozsądne wynagrodzenie!

 4. Elżbieta na 9 marca 2013 @ 01:39

  Firma niewielka ale być może właśnie dlatego każdy klient jest traktowany bardzo indywidualnie. Podczas każdorazowej wizyty odczuwałem duże zainteresowanie moją sprawą, ostatecznie wszystko Votum proonowało prowizje 20%

 5. Klient Marek Z. na 24 kwietnia 2013 @ 23:36

  Rzadko polecam, ale mi kiedyś polecono więc przekazuję sprawdzony kontakt dalej -kancelaria Novus to naprawdę ciekawy zespół prawników ale których to co robią to chyba też pasja. Adwokat który prowadził moją sprawę profesjonalista. Moja sprawa toczyła się wokół mojego rozwodu i próby otrzymania alimentów przez byłą żonę. Myślę, że możecie w tych i podobnych sprawach śmiało pytać u nich o pomoc. Sprawa ładnie wygrana i do tego w konkurencyjnej cenie poprowadzili sprawę.

Dodaj Opinie!

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.

Informacje o autorze ogłoszenia.

 • Dodane przez: dobryprawnik
 • Użytkownik od: 11 grudnia 2012

Inne ogłoszenia użytkownika: dobryprawnik

Najnowsze pozycje wystawione przez dobryprawnik »